Nişan Organizasyon

Big Prodüksiyon Nişan Organizasyon

Kampanyalı Nişan Masaları

Kampanyalı

Prizma Nişan Masası

Prizmatik piramit konseptine sahip metal ve gold renginde nişan masası 2020'ye özel indirimlerle! Yuvarlak arka tag süsleme, konsept çiçekler, masa süsleme, istişareli hediyelikler ve çok daha fazlası için detayları inceleyin.
800 40'a varan indirim 40 İndirimli
Detaylı İncele
Kampanyalı

Pleksi Nişan Masası

Cam görünümlü şeffaf pleksi konseptine sahip tam takım halinde nişan masası 2020'ye özel indirimlerle! Dörtgen arka tag süsleme, konsept çiçekler, masa süslemesi, isimlikler, yazılar ve çok daha fazlası için detayları inceleyin.
950 60'a varan indirim 60 İndirimli
Detaylı İncele

Tüm Nişan Masaları Konsept Tasarımlar

Konsept Tasarımlar Hakkında

Konsept nişan masaları istişare edilerek kurulur. Prizma ve pleksi masalar hariç konsept tasarımlarda boş masa veya sadece aksesuar kiralama hizmetimiz yoktur.

Fiyatlara ilgili konseptin nişan masası, masa sehpaları, masa yükseltileri, masa tagı, balon süslemeleri, masa süslemeleri, isimlikler ve mini ikramlıklar dahildir. Konsept tasarım siparişlerinde sadece peşin ödeme kabul edilmektedir.

Rustik Nişan Masası Rustik Nişan Masası

Köy evi veya köy görünüşü veren dekora sahip, konsepte göre ilkel ve yarı yontulmuş taşlarla süslenmiş rüstik tasarıma sahip nişan masası sadece BIG Prodüksiyon'da!
3850 Sadece Peşin

Ahşap Nişan Masası Ahşap Nişan Masası

Ahşap masa dekoları, ahşap aksesuarlar ve yine ahşaptan hediyeliklerle süslenmiş, istişare edilecek konsepte ve mekana göre ahşapa uygun çiçek süslemelere sahip nişan masası yine BIG Prodüksiyon'da!
4400 Sadece Peşin

Beyaz Nişan Masası Beyaz Nişan Masası

Beyaz rengin hakim olduğu pırıl pırıl bir nişan masası sadece BIG Prodüksiyon'da! Masa yükseltmeleri, çiçekleri, beyaz balonları ve beyaz kutulu hediyelikler ile masum ve temizliği yaşatacaksınız.
3400 Sadece Peşin

Bakır Nişan Masası Bakır Nişan Masası

Telin ve şeffaf aksesuarların kombini bakır rengi ile buluşuyor. Gün ışığı aydınlatması ve yine bakır renginde zarif nişan masası aksesuarları özel isimliğiniz ile tarzınıza tarz katacak!
4100 Sadece Peşin

Varaklı Nişan Masası Varaklı Nişan Masası

Tüm dekorlarında süslemeli varaklar, vazolarından aynalarına kadar muhteşem bir görüntü. Özel nişan masası, konsepte uygun çiçekler, süslemeler ve mumlar ile eşsiz bir zerafet. Sadece BIG Prodüksiyon'da.
5800 Sadece Peşin

Antika Nişan Masası Antika Nişan Masası

Geçmişin dokularına sahip, her parçası antika görünümlü eşyalardan oluşan, gerek evinize gerekse mekanınıza eksiksiz uyacak antika tasarımlara sahip bir nişan masası mı arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz.
5500 Sadece Peşin

Vintage Nişan Masası Vintage Nişan Masası

Her süslemesinden bağ bozumu renklerini, her aksesuarından bağ bozumu havasını görebileceğiniz, genellikle açık mekanlar için tercih edilen vintage nişan masası konsepleri misafirlerinizin aklını başından alacak!
4200 Sadece Peşin

Retro Nişan Masası Retro Nişan Masası

Ne 60'lar, ne 70'ler ne de 80'ler özleminiz olmasın, nişan masanız olsun. Tüm aksesuarları yine o yıllara ait, geçmişi eğlenceyle anacağınız, eski anılarınızı gülerek yadedeceğiniz bir konsept sadece size özel!
3900 Sadece Peşin

Çiftlik Nişan Masası Çiftlik Nişan Masası

Şehir hayatını tercih etmeyenlerin ve davetlilerini bu muhteşem ortamda ağırlamak isteyenlerin tercihi olan çiftlik tasarımları sadece BIG Prodüksiyon'da! Yaz günlerinde sizi ayçiçekleri mi papatyalar mı mutlu eder?
4500 Sadece Peşin

Balonlu Nişan Masası Balonlu Nişan Masası

Şimdiye değin gördüğünüz balonları unutun! Bu balonlar göz kamaştıracak kadar parlak, patlatmasına müsade bile etmeyeceğiniz kadar şık. Sade nişan konseptinin en görkemli hali elbette balon süslemeli nişan masalarında!
3500 Sadece Peşin

Bohem Nişan Masası Bohem Nişan Masası

Göçebe ve başıboş yaşantı tarzı sizi yansıtıyorsa tasasız, derbeder, dertsiz ve kedersiz bir konsept sizi yansıtıyor demektir. Neden sözünüz, nişanınız, kınanız, nikahınız yada düğününüz de bohem bir tarz olmasın ki?
3600 Sadece Peşin

Bordo Nişan Masası Bordo Nişan Masası

Bordo çiçeklerin, bordo tonunda tül perdelerin, kırmızı ve pembenin en güzel tonlarını yansıtan masa örtüsü ve masa aksesuarlarının en güzel kombini bordo nişan masanızı süslesin. İkramlıklarınız bu renklerle bütünleşecek!
4700 Sadece Peşin

Siyah Nişan Masası Siyah Nişan Masası

Yeni akım olan siyahın her tonunu özgürce kullanabileceğiniz siyah nişan masanızı dilediğiniz gibi siz tasarlayın. Beraber istişare edelim, süslemesinden ikramlıklarına kadar son halini beraber tasarlayalım!
5500 Sadece Peşin

Evde Nişan Masası Evde Nişan Masası

Daha ergonomik boyutlara sahip olan ve evde kullanıma en uygun nişan masalarımız ile dilerseniz kocaman salonlarınızı dilerseniz küçük boyutlu odalarınızı en güzel mabetlerinize dönüştürün.
3100 Sadece Peşin

Bahçede Nişan Masası Bahçede Nişan Masası

Evinizin, villanızın veya kiraladığınız bahçede nişan mı yapmak istiyorsunuz? Açık havada misafirlerinizi dilerseniz sade, dilerseniz gözalıcı yoğunlukta süslenmiş muhteşem bir masayla karşılayın. Sadece bizi arayın, yeterli!
3000 Sadece Peşin

Pembe Nişan Masası Pembe Nişan Masası

Pembe gençliğin rengi. Pembe eğlencenin rengi. Pembe masum bir genç kızın rengi. Gerek çocuk ruhunuz zorlasın, gerekse sevdiğiniz bir renk olsun, pembe eğlenceyi anımsatır. Pembe şekerlemeler, pembe balonlar hatta pembe bir nişan pastası!
3500 Sadece Peşin

Cam Nişan Masası Cam Nişan Masası

Şeffaf ve dayanıklı bir cam türevi olan pleksiglass materyalden üretilmiş nişan masalarımızı yine cam boncuklu tüller ve cam masa aksesuarları ile süsleyelim. Işıklı tag ve masa altından yansıtacağımız rengarenk ışıklar misafirlerinizin gözünü kamaştırsın!
3800 Sadece Peşin

Sade Nişan Masası Sade Nişan Masası

Kozmetik olarak sadeliğe önem verenlerden misiniz? Sade fakat bir o kadar şık isimlikler, tepsiler, vazo ve aynalar tarzınızı yansıtacak. Nişan masanızda yanacak birkaç mum, duvardaki isimlik, günün önemini anlatan çiçekler ve birinci sınıf ikramlıklar sadece BIG Prodüksiyon'da!
2900 Sadece Peşin

Demir Nişan Masası Demir Nişan Masası

Nişan masası parlak metalden, aksesuarları pırıl pırıl işlemeli sacdan yapılmış, görünümü paslanmaz metal olan nişan masası konsepti sadece BIG Prodüksiyon'da! Şık perdeleri ve paslanmaz tagının süslemeleri ile benzersiz bir görüntü.
4000 Sadece Peşin

Love Nişan Masası Love Nişan Masası

Özel kesim harflerden oluşan çok özel konsept LOVE nişan masaları. 6 karaktere kadar özel tasarımlar veya harflerin içinde çıkan ışıklı modeller tarzınıza tarz katacak. LOVE masalar kiralık, özel tasarımlar özel sipariş olacak hizmete sunulmaktadır.
5600 Sadece Peşin

Gold Nişan Masası Gold Nişan Masası

Altın renginin asaleti, eskimez ve büyülü ışıltısı nişan masalarınızın unutulmaz görünmesini sağlamak için! Full payetli altın rengine sahip pullu kumaşlardan oluşan masa örtüsü, altın renginde nişan masası tagı ve altın rengi aksesuarlar.
3600 Sadece Peşin

Gümüş Nişan Masası Gümüş Nişan Masası

Tartışılmaz ışıltısı ile gümüş rengi nişan masasında mat ve parlak gümüş renklerinin cümbüşü. Dilerseniz hafif pembe, dilerseniz hafif yavruağzı çiçekler, ikramlıklar, çikolatalar, boncuklar ve mumların tablo gibi görüntüsü! Hemen inceleyin.
4200 Sadece Peşin

Gri Nişan Masası Gri Nişan Masası

Grinin her tonuna sahip, her mekana ve her konsepte uygun gri nişan masaları ortamınıza lüks bir hava katacak. Her renkte zemine kontrast oluşturan, her mekana ciddiyet katacak birinci sınıf bir gösteriş!
3200 Sadece Peşin

Hasır Nişan Masası Hasır Nişan Masası

Dilerseniz hasır nişan masası üzerine cam, dilerseniz nişan masası üzerine hasırdan örtü. Tarzınız ve mekan konseptinize göre hasır ipliklerin ve urganların eşlik ettiği farklı tarzda bir tasarım. Sadece BIG Prodüksiyon'da!
3400 Sadece Peşin

Işıklı Nişan Masası Işıklı Nişan Masası

BIG Prodüksiyon'dan kiralayacağınız tüm nişan masalarınız, talepleriniz doğrultusunda ışıklı tüller, ışık perdeleri, akan ışıklar, led aydınlatmalar ve masa altı ışıklandırma sistemleri ile her renkte ışıl ışıl parlıyor!
3100 Sadece Peşin

Jüt Nişan Masası Jüt Nişan Masası

Jüt masa örtüsü, jüt tag tülleri, jüt aksesuarlar ve ahşabın her tonu jüt nişan masası konseptinde toplandı. Sadece bu tarzı benimseyenlerin ve benzer ortamlardan hoşlananların ortak noktası bir klasik olan bu nişan masasında!
3600 Sadece Peşin

Kütük Nişan Masası Kütük Nişan Masası

Lake kaplama ve pürüzsüz işlenmiş yüzeyleri ile kerestenin dokusu. Hem nişan masası hemde yükseltmelerinin kalitesinden bir saniye bile şüphe etmeyeceksiniz. Ömrünü doldurmuş ağaçlardan imal edilen nişan masaları yeni ömürler vermeye devam edecek!
5500 Sadece Peşin

Lavantalı Nişan Masası Lavantalı Nişan Masası

Konsepte ve mevsime göre gerçek yada yapay lavanta çiçekleri ile süslenmiş, mor rengin büyülü şölenine hazır olun! Beyaz ve lavanta renginin harmanlandığı, inci gibi zincir taşlarla süslenmiş nişan masanız misafirlerinize ilham ve keyif verecek!
3900 Sadece Peşin

Lüks Nişan Masası Lüks Nişan Masası

Baştan sona mekan konseptini ve gerekiyorsa ışıklandırma tasarımını dahi bizim tasarladığımız bir nişan masası mı hayal ediyorsunuz? BIG Prodüksiyon'un 600'den fazla referansına ve bir gelinin ne isteyebileceği konusundaki tecrübelerimize güvenin, yeterli.
9500 Sadece Peşin

Mor Nişan Masası Mor Nişan Masası

Morun her tonu, gümüş rengi ve beyazın kombinasyonu aklınızı başınızdan alacak. Konsepte göre metal alaşımlı veya şeffaf yükseltme ve masalar tüm aksesuarlarınız için mükemmel bir zemin oluşturacak. Hemen inceleyin ve kararınızın doğru olduğuna inanın.
3200 Sadece Peşin

Mavi Nişan Masası Mavi Nişan Masası

Şüphesiz asaletin rengi mavi ile nişan tahtlarının bütünleşmesine tanık olun. Beyaz ve mavi led aydınlatmalar, mavi tonunda isimlikler, metalik mavi nişan masası aksesuarları mekanınıza huzur ve mükemmellik katacak.
2900 Sadece Peşin

Makrome Nişan Masası Makrome Nişan Masası

Hasır, iplik, urgan, düğüm ve boncuklardan oluşana makromeler ile kurutulmuş bitkilerin dekoratif kombini. Kolalı masa ve yükseltme örtüleri, zarif çiçekler, konseptinize uygun renkteki makromeler ile bir bütün oluşturacak!
3300 Sadece Peşin

Otantik Nişan Masası Otantik Nişan Masası

Biraz bambu, biraz ağaç, biraz makrome ve yaz çiçeklerinin fresh görüntüsü ile dilediğiniz nişan masasının mükemmel birlikteliğine tanık olacaksınız. Kumsalda düzenlenen tüm nişan etkinlikleri için biçilmiş kaftan!
4400 Sadece Peşin

Piramit Nişan Masası Piramit Nişan Masası

Prizma nişan masasının çapraz tasarımı, yuvarlak veya köşegen tag, altın veya gümüş renkte konsept en çok tercih edilen nişan masası. Masa mumlarının titrekliğinin yanında gün ışığı led aydınlatmaları ile cazibe odağı!
2800 Sadece Peşin

Payetli Nişan Masası Payetli Nişan Masası

Payetli kumaşların ışıltılı görüntüsüne güvenin. Her renkte payetli kumaş ile konseptinizi kendiniz belirleyin. Aynı veya zıt renklerde aksesuarlar ile kendi renk paletinize sahip olun, misafirlerinizin gözünü kamaştırın!
3100 Sadece Peşin

Pampas Nişan Masası Pampas Nişan Masası

Kurutulmuş pampas otlarının tartışmasız güzelliği ile tanışmaya hazır olun. Her nişan masasıyla uyumlu özel süslemelerden oluşan pampaslarınızı mekanınıza uygun çiçekler ile bütünleştirin. Gerisi masa aksesuarlarında!
3900 Sadece Peşin

İpli Runner Nişan Masası İpli Runner Nişan Masası

Çok talep gören runner iplikleri masanız ve tagınız için birleştirdik. Konseptinize ve isteklerinize göre masa aksesuarlarından hediyeliklerinize kadar tüm nişan tasarımınızı ipli runner ile özgürce kombinleyin!
2900 Sadece Peşin

Şeffaf Nişan Masası Şeffaf Nişan Masası

Pleksinin şeffaf cam görünümü son yılların en çok talep gören nişan masası. Dilediğiniz her tarzda süslemeler ile zenginleştirebileceğiniz nişan masanızı yine aynı kalitede hediyelikler ve ikramlıklar ile donatın!
2600 Sadece Peşin

Hristiyan Nişan Masası Hristiyan Nişan Masası

Söz, nişan ve nikahınıza uygun hristiyan konsepti masalarımız artık konsept tasarımlarda! BIG Prodüksiyon farkıyla alacağınız hizmetiniz, yurtdışında yapacağınız bir organizasyonu kesinlikle aratmayacak!
5300 Sadece Peşin

Taglı Nişan Masası Taglı Nişan Masası

Standart 200x200cm'den standart dışı 440x440cm'ye kadar farklı seçeneklerde nişan tagı açık veya kapalı her mekanda göz dolduracak. Yuvarlak, köşegen, dikdörtgen, kalpli ve hilal tasarım taglar, BIG Prodüksiyon nişan tahtlarında!
2700 Sadece Peşin

Yükselti Nişan Masası Yükselti Nişan Masası

Nişan masası yerine yükseltilerden oluşan eşsiz konsept. Dilerseniz içten aydınlatmalı dilerseniz parlak renklere sahip nişan masası konseptinizi her renkten balonlar ile süsleyebilirsiniz!
3900 Sadece Peşin

Metal Nişan Masası Metal Nişan Masası

Bir kuğu kadar zarif bir o kadar da şık bir tasarım mı arıyorsunuz? Metal nişan masalarımız ile bulunduğunuz her ortama şıklık katmak için çalışıyoruz. Size sadece ikramlıkları ve hediyelikleri seçmek kalacak!
3000 Sadece Peşin

Yuvarlak Nişan Masası Yuvarlak Nişan Masası

Yuvarlak masadan ve yine yuvarlak yükseltmelerden oluşan nişan masanızın tagıda yuvarlak bir tasarıma sahip. İsterseniz sade çiçekler ve aksesuarlar ile, isterseniz zengin bir tasarıma sahip süslemeler ile gününüze eşsiz ve farklı bir anlam katın!
4000 Sadece Peşin

Zarif Nişan Masası Zarif Nişan Masası

Zerafetin ne demek olduğunu yeniden tanımlayan bir tasarım! Kısmen rustik, kısmen elegant bir tasarım ürünü olan nişan masanız, sadeliğin ve şıklığın zerafet ile birleştiği bir konsept. Hemen inceleyin!
4400 Sadece Peşin

Zümrüt Nişan Masası Zümrüt Nişan Masası

Zümrüt yeşilinin hakim olduğu konsepte göre parça kumaştan, saten kumaştan veya peyetli kumaştan tasarlanan nişan masalarımızda, süsleme olarak kristaller kullanılmaktadır. Hemen sizde kendi konseptinizi oluşturun!
3500 Sadece Peşin

Somon Nişan Masası Somon Nişan Masası

Son dönemin en gözde renklerinden somon rengi nişan masalarına bayılacaksınız. Düğün, doğum günü, baby shower, söz ve nişan günleri için inanılmaz tasarımlar ortaya koyan somon tonu renkler davetlilerinizin gözünü kamaştıracak!
3200 Sadece Peşin

Pudra Nişan Masası Pudra Nişan Masası

Açık, orta ve koyu pudra renklerinin kombinine altın masa süslemelerinin eşlik ettiği nişan masaları özellikle açık renkli ortamların yeni favorisi. Bayraklar, kelebekler ve hatta oyuncakların eşlik ettiği inanılmaz tasarımlar!
3300 Sadece Peşin

Lila Nişan Masası Lila Nişan Masası

Mor renk severlerin hafiflik aradığı yeni trend lila nişan masası. Mor, kırmızı ve beyazın eşsiz kombinasyonu. Yuvarlak ve kare nişan tagları ile soft yanan mumların eşlik ettiği kaliteli bir sunum. Hemen inceleyin!
3600 Sadece Peşin

Altın Nişan Masası Altın Nişan Masası

Yüzyıllardır zenginliğin simgesi altın renginin tasarımsal ışıltısı ile tanışın. Altın rengi kontüre sahip nişan masasını süsleyen tüm aksesuarlar yine altın renginin ışıltılı tonlarına sahip!
3500 Sadece Peşin

Taşlı Nişan Masası Taşlı Nişan Masası

Taş süslemeli nişan masası aksesuarları, taşlı makromeler, taşlardan oluşan runner'lar her tarrzdaki masa seçiminiz için ayrıcalıklı bir tasarım. Masa altında ve tag arkasındaki aydınlatmalar ile onlarca renkte kombinasyon!
3400 Sadece Peşin

Mumlu Nişan Masası Mumlu Nişan Masası

İstekleriniz ve konseptiniz doğrultusunda ledli veya gerçek mumlardan oluşan bir görüntü şölenine hazır olun. Kokulu mumlardan dekoratif yüksek kaliteli mumlara kadar inanılmaz bir masa tasarımı. Siz sadece tarzınızı belirleyin!
2800 Sadece Peşin

Ledli Nişan Masası Ledli Nişan Masası

Led perdeler, akan ledli aydınlatmalar, ledli ip perdeler, arkadan aydınlatmalı tüller nişan masasınız kurulacağı ortama ışıltı katacak. Konseptinize göre masa üzerinde ve yükseltmelerindeki led süslemeler ile inanılmaz tasarımlar!
3600 Sadece Peşin

Pastalı Nişan Masası Pastalı Nişan Masası

Nişan masasının vazgeçilmezi şekerleme ve ikramlıklar bir kenara, nişan pastanızında bir o kadar gösterişli olması için özel tasarım pastalar üretiyoruz. Mükemmel tasarlanmış kusursuz nişan pastaları ve tadlar bir arada!
3900 Sadece Peşin

Bambu Nişan Masası Bambu Nişan Masası

Ağacın yeşilini, ahşabın dokusunu ve bambunun estetiğini tek bir nişan masasında birleştik. Özel tasarım canlı çiçeklerden, gerçeğe en yakın yapay aksesuarlara kadar tüm dekor bambu tasarım ile iç içe. Hemen inceleyin, kararınızı verin!
5200 Sadece Peşin

Elegant Nişan Masası Elegant Nişan Masası

Zarifliği ve şıklığı ile elegant masa tasarımları her organizasyona uygun tasarımlar içeriyor. Elegant nişan masaları sadeliğe önem veren fakat bir o kadar da gösterişli tasarımlar içeriyor. Sadece BIG Prodüksiyon farkıyla!
3500 Sadece Peşin

Kafede Nişan Masası Kafede Nişan Masası

Her tarza ve her zevke hitap eden nişan masalarımızdan seçim yaparken karar veremediniz mi? O halde BIG Prodüksiyon olarak nişanınızı yapacağınız cafenin tasarımını bize ulaştırın, sizin yerinize biz en uygun kararı size sürprizlerle tasarlayalım!
2200 Sadece Peşin

İsimlik Nişan Masası İsimlik Nişan Masası

Çember harfler, masa üzeri isimlikli yazılar, özel kesim tag harfleri, kutu harfler, isimlik anahtarlıklar ve çok daha fazlası. Yüzlerce çeşit isimlikli hediyelik, yüzlerce çeşit isimlik aksesuar ve onlarca renk seçeneği sizi bekliyor!
3100 Sadece Peşin

Çiçekli Nişan Masası Çiçekli Nişan Masası

Nişan masalarının olmazsa olmaz çiçekler. Buketler, çelenkler, vazolar, serpme çiçekler, güller, papatyalar, orkideler, laleler, ortancalar, yıldız çiçekleri ve çiçeklerden oluşan kemerler. İnanılmaz renkler, inanılmaz bir doku!
3300 Sadece Peşin

Nişan Masası Seti Nişan Masası Seti

Sadece boş nişan masası setine mi ihtiyacınız var? Peki nişan masası aksesuarlarına ihtiyacınız var mı? Süsleme ve ikramlıklarını siz tasarlayın, dilediğiniz masa tasarımını size BIG Prodüksiyon sağlasın. Hemen bize ulaşın!
1500 Sadece Peşin

Petek Nişan Masası Petek Nişan Masası

Köşeli nişan masası, yuvarlak nişan masası veya yükseltmelerden oluşan bir nişan masasını tagsız tasarlamak olmaz. Konseptiniz nişan tagına uygunsa tag içinde ayrıca düşünmeniz gerekebilir. Bal peteği dokulu petek taglar, heksagonlardan oluşan inanılmaz tasarımlar!
4300 Sadece Peşin

Ucuz Nişan Masası Ucuz Nişan Masası

Yüksek bütçesi olmayan aileler için ekonomik ve ucuz nişan masaları tasarlıyoruz. BIG Prodüksiyon & Organizasyon ailesi olarak her bütçeye uygun çözümler üretmekte kararlıyız. Siz sadece nişan gününüze odaklanın, gerisini biz halledelim!
1200 Sadece Peşin

Galaktik Nişan Masası Galaktik Nişan Masası

Yıldızlar, gezegenler, hilaller. Parıltılı ve albenisi yüksek balon süslemeleri ve aynı tasarıma sahip nişan masası aksesuarları ile tarzınızı eksiksiz yansıtacaksınız. Seçiminizi yaptıysanız hemen inceleyin!
3900 Sadece Peşin

Tekno Nişan Masası Tekno Nişan Masası

Teknoloji ve bilim seven gelinlerin tarzını yansıtan zarif tasarımlı nişan masaları yine BIG Prodüksiyon'da! İlgi alanlarınız ve sizi tanımlayan sevdiğiniz karakterlerin kombininden oluşan bir nişan masasını sizde hakediyorsunuz!
4500 Sadece Peşin

Eskitme Nişan Masası Eskitme Nişan Masası

Milemyumda yaşıyor olmak geçmişin güzelliklerinden vazgeçmek değildir. Gerçek eskitme aksesuarlar ve nişan masasından oluşan setimizin mimarisi tamamen yeni! Kütükler, güğümler, yağlı lamba dekoarları ve rom şişeleri tasarımınızı inanılmaz yapacak!
5800 Sadece Peşin
Whatsapp Üzerinden Sipariş Verin
Whatsapp üzerinden Nişan Organizasyon siparişi vermek için hemen tıklayın
Konsept Tasarım Nişan Masaları

Konsept nişan masaları hazır tasarımlardan oluşmaktadır ancak istişare edilerek yeniden tasarlanır ve kurulur. Konsept tasarımlarda boş masa veya sadece aksesuar kiralama hizmetimiz yoktur.

Hizmet fiyatlarına seçtiğiniz konseptin nişan masası, masa sehpaları, masa yükseltileri, masa tagı, balon süslemeleri, masa süslemeleri, isimlikler ve mini ikramlıklar dahildir.

Konsept tasarım siparişlerinde sadece peşin ödeme kabul edilmektedir.