Kurumsalİş Ortaklığı Başvurusu

İş Ortaklığı Başvurusu
İş Ortaklığı Başvurusu Açıklama

Lütfen aşağıda belirttiğimiz çalışma yöntemlerimizi önemle okuyunuz.

B2B İş Ortaklığı

İş ortaklıkları, B2B ve B2C iş bağlantılarımızın tamamını kapsamaktadır. Diğer şirketler, şahıslar ve iş kolları ile kurduğumuz geniş ve kalıcı iş ortaklıkları ile BIG Prodüksiyon kalitesini sürekli olarak artan kalitede tutmaktayız. Başarıyla sürdürdüğümüz bu iş ortaklıkları halen arttırmakta, yeni iş ortaklıkları ile ilişkilerimizi hergün biraz daha pekiştirmekteyiz.

Mekan İş Ortaklığı

Düğün salonu, çay bahçesi, kına evi veya bir kafeterya sahibi misiniz? Eğer organizasyon ve eğlenceye uygun herhangi bir mekanınız varsa hemen sizde iş ortaklığı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bizden istenen tüm organizasyon ve eğlenceler için müşterilerimize mekanlar sunmaktayız. Bu mekanlar ikamet yakınlığı, konsept, kapasite gibi etkenler ile belirlendikten sonra sunulur.

Üretim İş Ortaklığı

Organizasyon ve eğlence sektörüne faydası olabilecek bir mesleğe mi sahipsiniz? Örneğin bir paslanmaz tasarım atölyesi gösterişli tahtlar yapabilir. El süsleri üreten bir atölye süs çiçekleri veya bayraklar üretiyor olabilir. Yahut bir moda evi mükemmel kaftanlar ve bindallılar pazarlamakta olabilir. Sektörümüzle uygun her ne iş yapıyorsanız doğrudan iş ortağımız olabilirsiniz.

Organizasyon İş Ortaklığı

Zaten halihazırda organizasyon yapan, eğlence sektörüne hizmet veren bir şahıs yada şirket misiniz? Bizim size, sizin bize ihtiyacı olabilir. Oturup bir kahve içerken konuşmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Rakip olmak yerine birlik olmak, daha fazla müşteri ve mâli kazanç sağlayabilir.

İş Ortaklığı Başvurusu

Opsiyonel olmayan tüm alanlar zorunludur. Lütfen eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz.