KurumsalBizimle Çalışın

Bizimle Çalışın
Bizimle Çalışın Açıklama

Önemli Bilgilendirme

Lütfen üşenmeden, erinmeden aşağıya yazdıklarımızı okumayacaksanız başvuruda bulunmayın. Önce bizi anlamalı, sonra bizimle çalışıp çalışamayacağınıza karar vermelisiniz. Hergün onlarca yeni başvuru geldiğini ve bu başvuruların çok büyük bir bölümünün, aşağıda açıkça izah ettiğimiz misyon ve vizyonumuzu anlamadan gönderilen formlar olduğunu ve haliyle bunun da bizim için anlamsız bir başvuru olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu gibi başvurular değerlendirilmemekte, derhal silinmektedir. İlginize tekrar tekrar teşekkürler.

Biz Ne Yaparız?

Prodüksiyon Sektörü

Yayın, yapım, kayıt ve taslak projeler için prodüksiyon hizmetleri sunarız. Seminerden sempozyuma, truss'dan ses sistemlerine, yayın aygıtlarından yapım ve kayıt araç gereçlerine kadar amatör ve profesyonel düzeyde hizmetleri bir araya getiririz. Fotoğraflama, videolama, seslendirme gibi hizmetler işimizin ayrılmaz bir parçası. Bu işleri yakından ilgilendiren ana dallar ise bizim asıl işimizi oluşturan parçalar. Ses sanatçısına mı ihtiyacınız var? Yahut canlı yayında çok lüks bir otelde hint organizasyonu mu planlıyorsunuz? Yada herşey hazır, bizimle geç tanıştınız ve gözlemci bir danışmana mı ihtiyacınız var? BIG Prodüksiyon hayatınızın her anında yanınızda olmaya devam edecek.

Organizasyon Sektörü

BIG Prodüksiyon ailesi olarak her çapta organizasyonu büyük bir özveri ile yapmaktayız. Hazır olarak sunduğumuz kampanyalı organizasyonlar dahil, aldığımız spesifik organizasyon teklifleri için büyük emek ve çaba sarfederiz. Spesifik isteklere dayanan organizasyonlar için ise bilhassa uzman bir ekip ile ön çalışma gerçekleştirir, sıkı takip ettiğimiz günün trendlerini bu gibi organizasyonlar ile birleştiririz. Nihayetinde sorunsuz, organizasyon sahibinin, davetlilerin ve ayrıca mekan çalışanlarının uzun süre anlatacakları iyi bir gün yaşamasını sağlarız. Çok daha destansı organizasyonlar için bu işin bir limiti olmadığını bilir, bütçeye en uygun, en görkemli, en gösterişli organizasyon planlaması için çalışırız.

Eğlence Sektörü

Biz eğlence sektöründeki varlığımızı, çok para kazanmak için değil, temas kurduğumuz eğlence meraklılarını mutlu etmek için sürdürürüz. Ataerkil topluluklardan haremlik/selamlık gruplara, farklı din ve görüşteki kitlelerden sosyal sorumluluk projelerine, evinde nişan yapacak bir gelin adayımızdan konser verecek siyasi bir partiye kadar herkesin ilgi alanına dayalı, beğenebileceği, kötü sürprizlerle karşılaşmayacağı eğlenceyi benimser, bunun için istişareli ilerleriz. Eğlenmenin 7'den 70'e herkesin hakkı olduğunu düşünerek çalışmalarımızı yapar, sorunsuz geçen anlar için mesai harcarız. İsteriz ki; eğlenmeye gelen her çift göz parlasın, her kulak dinlesin, her ağız eşlik etsin. Bu tercihin arkasında şirket politikaları değil, işimizi sevmemiz ve onun için çaba göstermemiz var.

Kiralama Sektörü

Onlarca farklı kategoride onbinlerce ürünü kiralayan bir iş ortaklığı altyapısına sahibiz. Kiralanabilir envanterlerin özellikle prodüksiyon, organizasyon ve eğlence sektöründe bir limiti olmadığını, bunun çok büyük yatırım gerektirdiğini, daha doğrusu amerikayı yeniden keşfetmek yerine halihazırda bu işi başarıyla yapanların olduğunu biliyoruz. Bu sebeple sektöre kendini kazandırmış, müşterileri memnun ve başarılı kişiler ile kiralama hizmetini vermekteyiz. Kiraladıktan sonra bizim aradan çekilmemiz gibi bir prensibi hiç besimsemedik. Aksine hem iş ortaklarımızın, hemde müşterilerimizin mutlak bir aksaklıktan uzak olmalarını sağlamak için irtabatımızı asla kesmeyiz.

Bakış Açımız

Bilimsel veya diplomatik olmak yerine, açıkça amaç ve hayallerimizi belirtmeyi uygun görüyoruz.

Misyonumuz

BIG Prodüksiyon'un ilk amacı organizasyon ve eğlence sektörünü daha kaliteli, daha yenilikçi ve çok daha seçeneğin her kültürden insana ulaştırılabilmesini sağlamaktır. Hedef kitlemiz arasında yeni doğandan, cenaze törenine kadar herkes vardır. Sunduğumuz hizmetin ne yaşı, ne de lüks konusunda özel bir limiti yoktur. BIG Prodüksiyon tüm müşterilerine birinci sınıf bir hizmeti sunarak, kısa, orta ve uzun vadede arkasında mutlu insanlar bırakmayı istemektedir.

Vizyonumuz

Umutlarımız arasında eğlence ve organizasyon sektörüne hizmet veren her bir kişiyi ve kurumu birleştirebilmek ve farklılık yaratabilmek ön plandadır. Buna hizmet edebilmek için çoğu kere seçici davranmadan iş ortaklıkları yapmaktayız. İşini layığı ile yapanların bir araya gelebildiği, tecrübeleri ile müşterilerini memnun edebilen bir kominikasyonu faaliyet alanı vizyonumuzun temelini oluşturur.

Peki Ya Siz?

Buraya kadar okumayı başardıysanız kendimizi ifade edebilmişiz demektir. Biz bunları yapar, işini sıkı sıkıya tutarız. Nedimelerden DJ'lere, sanatçılardan fotoğrafçılara, organizatörlerden şöförlere, garsonlardan temizlik ekibine, el emekçilerinden süslemecilere, profesyonel dans gruplarından imalatçılara kadar çok büyük bir aile ile çalışır, kimini her iş başında (freelance), kimini kendi bünyemizde (daimi/tam zamanlı) istihdam ederek işlerimizi sürdürürüz. Kimsenin eğitim durumu ile ilgilenmez, sosyal statüsü ile boğuşmayız. Herkesin kendi meslek grubunda bir yeteneği olduğunu düşünürüz. Eğer bize yakın bir meslek grubundaysanız ve en önemlisi misyonumuzu, vizyonumuzu, asli amaçlarımızı koruyacağınızı ve başarılı bir çalışma arkadaşı olacağınızı düşünüyorsanız, aşağıdaki formu doldurun, sizi de ailemizin bir parçası yapmak için ne gerekiyorsa elimizden geleni yapmaya çalışalım.

Unutmayın ki; bizim çalışanlara ihtiyacımız olduğu kadar, iş ortaklarımızın da çalışanlara ihtiyacı var. Bilgilerinizi iş ortaklarımızla paylaşmamızda bir mahsur görmezseniz, size daha fazla iş sağlayabilmek içinde yardımcı olmaya gayret gösteririz.

Eğer bir işletme sahibiyseniz, iş tekliflerimizi bir tık daha yukarı taşıyalım, iş ortaklığı yapalım. Burayı tıklayın ve ilgili yönlendirmeleri takip edin.

Bizimle Çalışın

Opsiyonel olmayan tüm alanlar zorunludur. Lütfen eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz.